US Dollar
English
Search

Kore

$3.68
equates to $1.08 per 1 kg(s)

Olive oil Laća

$13.09
equates to $19,258.18 per 1 l

Meadow honey

Meadow honey is sometimes called flower honey because it is prepared from various meadow flowers. Thanks to this rich and varied composition, meadow honey has a really wide application.
$13.24
equates to $1.95 per 1 kg(s)

Gift package 1

Delight your loved ones with the unforgettable tastes of the Dalmatian hinterland.
$36.78

Whey

Whey is a liquid by-product in the production of cheese and other dairy products. It is extremely healthy and rich in protein.
$1.18
equates to $0.17 per 1 l

Cheese stuffed red peppers

Cheese stuffed red peppers are made using sweet and sour red peppers and cream cheese. It has a mild taste.
$5.53